0

8 ساعت خواب سحر آمیز با چه تشک طبی ممکن می شود؟

خرید تشک خوب و از همه مهمتر استاندارد بیش از هر چیزی اهمیت دارد. خوشخواب طبی از جمله وسایل منزل به حساب می آید که از لحاظ دانش پزشکی بر سلامت و استاندارد بودن آنها بسیار تاکید می شود. اگر شما به دنبال خرید خوش خواب با کیفیت و در عین حال راحت هستید، باید به موارد زیادی توجه کنید. اگر از یک تشک قدیمی و غیر استاندارد استفاده کنید، به مرور زمان دچار بیماری های عضلانی می شوید که از جمله آن‌ها می‌توان به دیسک کمر اشاره کرد. افرادی که دارای بیماری های استخوانی و عضلانی هستند، بهتر است از خوشخواب های طبی استفاده کنند. امروزه خوشخواب های ایرانی هم کیفیت بسیار خوبی دارند و می توان آنها را با برندهای خارجی هم مقایسه کرد.

خرید تشک باکیفیت از مجموعه نارنجی

منظور از تشک خوب چیست؟

مهمترین موضوع این است که تشکی برای خواب مناسب است که از سطح تخت بالاتر باشد و ارتفاع آن کم نباشد. خرید تشک به عوامل مختلفی بستگی دارد. بحث ارتفاع در تشک های معمولی اهمیت ندارد. در واقع می‌توان گفت که ارتفاع تعریف شده ای برای آنها وجود ندارد. اما در مورد تشک طبی و خوشخواب در بازار باید بگوییم که ارتفاع متنوعی دارند. به طور کلی مواد تشکیل دهنده و نوع محتویات تشک در هر محصول متفاوت است.

از جمله مواد تشکیل دهنده خوشخواب می توان به ماکت، یونولیت، فوم و … اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مواد تشکیل دهنده خوش خواب  ها به مطلب 7 ویژگی یک تشک خوشخواب باکیفیت در سایت نارنجی مراجعه کنید. در مقابل باید بدانید که  تشکهای معمولی تنها از فنر تشکیل شده اند. البته در برخی از آنها ابر و مواد پر کننده مانند پشم و پر هم وجود دارد.

اهمیت به سلامت جسمانی

بررسی خوشخواب بر سلامت جسمانی در انتخاب آن بیش از هر چیزی اهمیت دارد. انواع تشک طبی خوشخواب که در بازار موجود هستند که حالت سفت و انعطاف ناپذیر دارند، برای جلوگیری از گودی کمر و سلامت بدن انسان مفید هستند. موضوع قابل توجه دیگر در خرید خوشخواب این است که بهتر است تشک را به همراه پایه تخت مخصوص به خود آن تهیه نمایید. شاید برای شما هم جالب باشد اما باید بدانید که پایه هر خوش خواب در ویژگی اجزای تشکیل دهنده آن تاثیر گذار است. اگر شما تشک جدید خریداری شده خود را بر پایه قدیمی قرار دهید، ممکن است آن خوشخواب نتواند آن طور که باید عمل نماید. حتماً به طول تخت خود توجه داشته باشید، زیرا طول تخت باید ۱۰ الی ۱۵ سانتی متر از قد شما بلندتر باشد.

 انتخاب تشک طبی و یا فنری!

بسیاری از افراد می خواهند بدانند که خوشخوابطبی بهتر است یا تشک فنری؟ جالب است بدانید که خوش خواب های جکدار گونه دیگری از تشک‌ها هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند. این نوع خوش خواب باکیفیت بسیار بالایی تولید می شود. در واقع یک نوع جک در زیر آنها جاسازی شده است. جک ها قابلیت تنظیم دارند. به این شیوه که هرچه ارتفاع آنها بیشتر باشد، تشک ها طبی تر و هرچه ارتفاع کمتر باشد، تشک راحت تر و فناوری تر می شود. به این صورت شما با انتخاب تخوشخواب جکدار می توانید نوع طبیعی و فطری بودن آن را تنظیم کنید. خرید تشک را همین اصول تعیین می شود.

آزمایش تشک در هنگام خرید

در هنگام خرید، خوشخواب خود را آزمایش کنید و بر روی آن به پشت دراز بکشید. یک دست خود را به حالت صاف در داخل گودی کمر قرار دهید. اگر دست شما به آسانی قسمت داخل گودی کمر فرو رفت، یعنی خوش خواب انتخاب شده محکم و سفت است. اما اگر شما توانستید این کار را انجام دهید، آن خوشخواب بیش از حد نرم است. به طور کلی باید بدانید که تشک انتخابی شما نباید بیش از حد سفت و یا نرم باشد، زیرا دچار کمردرد می شوید. به طور کلی باید حواستان باشد که خوش خواب باید به اندازه ای سفت باشد که ستون مهره ها مقدار انحلالی که در حالت ایستاده در کمر وجود دارد را داشته باشد. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد خرید خوش خواب باکیفیت به شما می دهیم.

رعایت اصولی برای خرید تشک باکیفیت

کدام برند ها برای انتخاب و خرید خوشخواب باکیفیت تر هستند؟

برندهای مختلفی برای خوشخواب در بازار موجود هستند. نکته قابل توجه این است که شما باید خوشخواب باکیفیت مورد نظر خود را از فروشگاه ها و سایت های معتبر تهیه نمایید. تشک رویال یکی از با کیفیت ترین انواع خوشخواب ها در بازار است. شما می توانید این نوع خوشخواب را در سایت های معتبری مانند سایت نارنجی تهیه نمایید.

اهمیت نکات گفته شده

تمامی نکاتی که در متن گفته شد برای داشتن یک خواب راحت و انتخاب یک خوشخواب مناسب وبا اهمیت است و باید برای تهیه و خرید یک خوشخواب راحت به تک به تک نکات ذکر شده توجه ویژه ای کرد. اگر بخواهیم تک تک نکات را بررسی کنیم کار زمانبر و گاها دشواری است. می توان برای آسان شدن انتخاب خوشخواب و تشک مناسب و همچنین صرفه جویی در زمان، از سایت هایی که اطلاعات دقیق و مناسبی برای انتخاب خوشخواب مناسب به ما می دهند استفاده کرد.

مجموعه نارنجی یکی از مجموعه های بسیار با سابقه در در حوزه فروش انواع تشک ها، لحاف، روتختی، بالش و کوسن، پتوی سفری و … است. شما می توانید با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید با توجه به بودجه خود بهترین خوشخواب را خریداری نمایید. سایت تشک خوشخواب نارنجی بهترین و با کیفیت ترین انواع محصولات را به شما ارائه خواهد داد. شما می توانید بهترین برند ها را با مناسب ترین قیمت ها از این مجموعه خریداری نمایید.

امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات مفیدی در مورد تشک استاندارد و مناسب بدست آورده باشید.

    برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه