0

قیمت تشک رویال در انواع متفاوت تک نفره و دو نفره

قیمت تشک رویال برای بسیاری از کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است؛ تا بدانند، آیا می‌توانند آن را خریداری کنند، یا نه؟

برای همین بهتر است در ارتباط با قیمت تشک رویال اطلاعات کافی داشته باشید. تشک‌های موجود در بازار در انواع و اقسام گوناگون هستند که برای برآورد قیمت تشک خوش خواب ابتدا باید با این موارد آشنایی کافی داشته باشیم.

تشک‌های موجود در بازار عبارتند از:

  • تشک یک نفره
  • تشک دو نفره
  • تشک طبی
  • تشک فلزی

این تشک‌ها خود در طرح و مدل‌های متفاوتی هستند که متناسب با امکانات مربوطه قیمت‌های متفاوتی خواهند داشت. در این مقاله از سایت نارنجی قصد داریم به این تفاوت قیمت‌ها بیشتر بپردازیم.

قیمت تشک رویال : تشک چند نفره می‌خواهید

این سوال را باید قبل از برآورد قیمت از خود بپرسیم. آیا یک تشک یک نفره می‌خواهیم یا قصد داریم تشک دو نفره بخریم. اگر تشک دو نفره بخواهید، باید با دقت بالایی تشک را بخرید، چرا که باید از عادات همسر خود مطلع باشید و اگر جز افراد بدخواب است، حتما تشک طبی را خریداری کنید. کسی که مدام در خواب جا به جا می‌شود، باید تشکی را خریداری کنید که میزان سر و صدای مرتبط را محدود کند و آن را به حداقل ممکن برساند. همچنین اگر تشک دو نفره بخواهید، نیاز است که اندازه آن را در نظر بگیرید یعنی خوشخواب سایر بزرگ بخرید که محدودیت جا به جایی نداشته باشید. این موضوع در کیفیت خواب بسیار مورد اهمیت است و البته سایز تشک یکی از عوامل موثر بر قیمت تشک رویال خواهد بود. بعد از مشخص کردن سایز تشک اکنون به سراغ نوع تشک بروید، قصد دارید کلاسیک فلزی بخرید یا یک تشک طبی که دارای عناصر مهم ایمنی هم باشد.

قیمت تشک رویال : چه نوع تشکی می‌خواهید

قیمت تشک رویال
قیمت تشک رویال و سایز تشک

بعد از اینکه اندازه ابعادی خوشخواب را مشخص کردید، اکنون می‌توانید نوع تشک را تعیین کنید. یعنی طبی یا فنزی؟ کدام را ترجیح می‌دهید؟

تشک فنزی

تشک فنزی از انواع خوش خواب‌های قدیمی است که به مدت‌های طولانی در بازار بوده است اما یک سری عیب و ایراد داشت. خوشخواب فنزی قدیمی با یک حرکت یا جا به جایی ایجاد سر و صدا می‌‌کرد. که با پیشرفت‌های متعدد فنرهای داخلی تشک را در جعبه‌های جداگانه قرار دادند و اینگونه میزان سر و صدا با یک جا به جایی به حداقل خود رسید. بنابراین تشک فنزی مدرن همچنان در بازار موجود است و طرفداران خاص خود را دارد. اگر جز افرادی هستید که بیماری مفصلی ندارید و یا مشکلی در خوابیدن ندارید، می‌توانید از آن استفاده کنید.

تشک طبی

اما چرا باید تشک طبی بخریم؟ و اصلا چه مزیت‌هایی دارد که ممکن است نظر ما را از خرید تشک فلزی به تشک طبی تغییر دهد. تشک طبی امروزه توسط پزشکان  متخصص ارتوپد و حتی روانشناسان برای ایجاد خوابی عمیق‌تر تایید شده است حتی در مورد آن مقالات علمی متعددی نوشته شد است. برای تعیین قیمت تشک رویال نیاز است که با فواید تشک طبی آشنایی بیشتری داشته باشید.

تشک طبی برای خوابی عمیق

قیمت تشک رویال
یمت تشک رویال و خواب آرام

شاید باور شما نشود که نوع تشک چقدر در داشتن خوابی آسوده و آرام تاثیرگذار است. اگر اخیرا بی‌خواب شده‌اید یا میزان آن کمتر شده است. شاید همه تقصیرات را به گردن استرس و نگرانی‌های روزهای قبل بیندازید. ممکن است بی‌تاثیر هم نباشد اما بد نیست به تشک خود یک نگاهی بیندازید. تشک اگر قدیمی شده باشد یعنی عمر متوسط خود را کرده باشد و متوجه فرو رفتگی و برآمدگی در آن شده‌اید، یکی از دلایل بی‌خوابی شما خواهد بود. قیمت تشک رویال با فوایدی که تشک‌های طبی دارند، مشخص می‌شوند. این تشک‌ها از یک لایه رویی محافظ متناسب با نیاز شما طراحی شده‌اند که می‌توانند در ایجاد آرامش نقش بسزایی داشته باشند.

پیشگیری از درد کمر و درمان آن حتی

بسیاری از تشک‌ها عامل کمر دردها و گردن درد هستند که خیلی وقت‌ها دلیل آن را نمی‌دانیم و فکر می‌کنیم تماما مربوط به کار زیاد است. فراموش نکنید که شما بین 7 الی 8 ساعت از شبانه روز را بر روی تشک خواب خود می‌گذرانید، اگر نامناسب باشد، شما متحمل دردهایی می‌شوید که به مرور زمان افرایش می‌یابند. پس در گرفتن قیمت تشک رویال به سلامتی خود هم دقت داشته باشید.

قبل از خرید به قیمت و مدل دقت کنید

خوشخواب و تشک باید کیفیت مناسبی داشته باشد. خوشخواب و تشک روی سلامت بدن و کیفیت خواب تاثیر مستقیمی دارد. در نتیجه برای خواب آسوده و با کیفیت همراه با سلامت بدن نیازمند خوشخوابی مناسب هستیم. مدل و کیفیت مواد مصرفی برای تهیه خوشخواب در قیمت آن ها تاثیر دارد. بررسی مدل ها و قیمت ها قبل از خرید کالا بسیار مهم است. با صرف کمی زمان و بررسی مدل ها می توان خوشخوابی مناسب و با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کرد. در این مقاله توضیحات لازم برای خرید خوشخوابی باکیفیت و مقرون به صرفه داده شده است.

قیمت تشک خوشخواب و سخن پایانی

شاید به دلیل مشکلات اقتصادی نیاز است ابتدا بودجه خود را بسنجیم، اما یادتان باشد که سلامتی شما بسیار مهم است و تشک را در سلامت جسمی و روحی خود دست کم نگیرید. اگر نیاز به یک تشکی دارید تا درد کمر صبحگاهی شما و کرختی بدن را دور کند، حتما از تشک طبی استفاده کنید. قیمت تشک رویال به نیازهای شما بستگی دارد تا هزینه گزافی را بیهوده متحمل نشوید.

    برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه