0

خوشخواب طبی جدید 2022 برای کم خوابان

خوشخواب طبی باید بهترین تشک خوشخواب باشد تا به شما کمک کند که به راحتی بخوابید. خواب از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز است بین 7 الی 8 ساعت در روز بخوابیم. اما تشکی که ما در حال حاضر داریم، آنقدر باکیفیت هست که خواب عمیق و آرامی را به مدت 8 ساعت برای ما فراهم کند، مخصوصا برای افرادی که کم خواب یا ‌بی‌خواب هستند. بسیاری از ما برای درمان بی‌خوابی به سراغ انواع اقسام داروهای گیاهی و شیمیایی می‌رویم که در نهایت نتیجه‌ای جز اعتیاد به دارو نخواهد داشت. در حالی که چاره درد همان تشک خواب شماست که نسبت به آن بی‌اطلاع هستید و خبر ندارید که نیمی از بی‌خوابی‌ها و دردهای کمر به خاطر همین تشک است. اما در این مقاله به معرفی خوشخواب طبی جدید در سال 2022 می‌پردازیم که قبل از تهیه این تشک‌ها بد نیست، مقاله را مطالعه کنید.

خوشخواب طبی و انتخاب بهترین تشک‌ها توسط کارشناسان

در ادامه به مهمترین تشک‌های 2022 می‌پردازیم که این نمونه‌ها با سپری کردن انواع آزمون‌ها و آزمایشات مربوطه تعیین و تایید شده‌اند.

تشک(خوشخواب طبی) کلاسیک ساتوا Saatva

خوشخواب طبی Saatva

راحتی و پشتبانی این تشک برای یک خواب آرام بی‌نظیر است. این تشک از فنرهای داخلی هیبریدی‌ برخوردار است که میزان سر و صدای تشک‌های فلزی قبل را ندارد. در واقع می‌توان گفت نوع پیشرفته تشک‌های قبلی اما با متدهای کاملا به روز شده هستند. برای تمامی موقعیت‌های خواب بسیار مناسب است. یعنی اگر شما عادت دارید که به پشت بخوابید یا بر روی شکم یا یهلو بخوابید، این تشک در هر حالت شما را حمایت می‌کند و میزان فشار بر اندام‌های حرکتی را به حداقل ممکن می‌رساند.

این خوشخواب طبی در سه سطح مختلف:

  • نرم مخملی
  • لوکس محکم
  • بسیار محکم

همراه با ارتفاع 11.5 یا 14.5 اینچ طراحی شده‌ است و شما بر اساس نیاز خود می‌توانید؛ یکی از آن‌ها  را تهیه کنید. تشک توسط کنگره انجمن‌های ایالتی کایرو پراکتیک مورد آزمون واقع شده است و تاییدیه را دریافت کرده است، مخصوصا برای افرادی که به کمرددرهای مزمن دچار هستند. علاوه بر این موراد گفته شده خوشخواب طبی ساتوا برای افراد گرم مزاج هم مناسب است. یعنی با داشتن دو لایه سیم پیچ میزان گردش هوا را به بالاترین حد خود می‌رساند و از به دام افتادن آن و تولید گرما پیشگیری می‌کند.

تشک نکتار مموری فوم

خوشخواب طبی نکتار مموری فوم

خوشخواب طبی نکتار مموری فوم برای کسانی که بودجه کمتری دارند، گزینه مناسبی است. این تشک هم مقرون به صرفه است و هم اینکه میزان فشار به اندام‌ها را به حداقل ممکن می‌رساند . از طرفی سر و صدای حاصل از جا به جایی حین خواب را به شدت کاهش می‌دهد. شاید دوست داشته باشید از تجریه خواب کاربران این نوع خوش خواب مطلع شوید، که باید گفت اکثر آن‌ها رضایت داشته‌اند. حس آن‌ها اینگونه بوده است که انگار تشک نکتار آن‌ها را در آغوشی نرم کشیده است که این آغوش نرم به دلیل استفاده از 5 لایه مختلف است.

  • یک لایه پلی اتیلن،
  • یک لایه راحت فوم ژل سه اینچی
  • و سایر لایه‌های پشتیبانی زیرین

که همه این موارد تنش و فشار را کاملا از بین برده‌اند. جالب اینجاست که اگر همسر شما در خواب بسیار نا آرام است، میزان حرکت‌های انتقالی او کاملا از بین می‌رود و شما متوجه سر و صدای تخت نخواهید شد.

تشک هلیکس Helix Midnight

خوشخواب طبی هلیکس
خوشخواب طبی Helix

تشک هلیکس میدنایت جز خوشخواب طبی متوسط محبوب است که برای هر نوع خوابی مناسب است. اما به دلیل داشتن سیم‌پیچ‌های داخلی و مموری فوم برای کسانی که به پهلو و شکم می‌خوابند، بهتر جواب می‌دهد. حتی اگر شما بسیار بد خواب باشید و مدام در حال جا به جایی هستید، این تشک دقیقا برای شما ساخته شده است. در واقع وجود لایه رویی که از مموری فوم است، میزان فشار از روی باسن و کمر را به حداقل ممکن می‌رساند و در عوض در لایه زیرین آن پلی فوم حمایتی قرار دارد که از فرو رفتن بدن جلوگیری می‌کند. لایه های فوم از طریق صدها کویل جیبی در لایه‌های داخلی حمایت می‌شوند که همین موضوع موجب به جریان افتادن هوا می‌شود و از گرمای بیش از اندازه پیشگیری می‌کند.

 تشک بنفش پلاس Purple Plus

خوش خواب Purple Plus

این خوش خواب برای افرادی که دچار کم خوابی هستند و در طول روز درگیر خواب‌آلودگی می‌شوند مناسب است. برای اکثر افراد نیز مناسب است چرا که از درجه سفتی متوسط برخوردار است و همچنین در کاهش فشار و محدود کردن حرکت بسیار خوب عمل کرده است. برای افرادی که به محض دراز کشیدن دچار عضله درد و همچنین رنج مفاصل می‌شوند، مناسب است. البته برای همسران بی‌قرار در خواب هم بسیار عالی عمل می‌کند. تشک بنفش پلاس دارای یک شبکه دو اینچی انعطاف‌پذیر، با دوام و خنک کننده همراه با بالشتک است. همچنین در اطراف تخت ریل‌های فوم قرار گرفته‌اند تا تکیه‌گاه لبه‌ها را افزایش بدهند. این خوشخواب طبی به گونه‌ای طراحی شده است که میزان فشار را از روی باسن و شانه‌ها بر می‌دارد و در عین حال از ستون فقرات هم حمایت می‌کند و مانع از فرو رفتن بدن در تشک می‌شود.

 

 

به نوع تشک خود توجه کنید

در متنی که نوشته شده است به چند مدل از نوع تشک و خوشخواب اشاره شد. انتخاب مدل تشک و خوشخواب از اهمیت بالایی برخوردار است. مدل مناسب تشک و خوشخواب با شرایط هر فرد، امکان داشتن خوابی کافی و آسوده را می دهد. درنتیجه بهتر از قبل از خرید تشک و خوشخواب از انواع آن مطلع شوید و مدلی مناسب برای شرایط خواب خوذ انتخاب کنید. با این کار هم به سلامتی بدن خود کمک کرده اید و هم خوابی آسوده و با کیفیت خواهید داشت. داشتن خواب با کیفیت، ار اهمیت بالایی برخوردار است زیرا انرژی کل روز هر فرد را تامین می کند. پس با انتخابی درست هنگام خرید خوشخواب و تشک می توانیم هم خوابی آسوده را تجربه کنیم و هم انرژی کافی برای گذرانذن روز خوذ داشته باشیم.

سخن پایانی

تشک خوشخواب طبی که در این مقاله به انواع آن اشاره شد، همگی طی یک آزمون و خطا مورد آزمایش قرار گرفته‌اند. بنابراین برای یک انتخاب ایمن و مطمئن بد نیست که توضیحات مربوطه را مجددا مرور کنید تا خرید تشک طبی استاندارد انجام شود.

    برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه